Meist

Meie lugu

Werkado lugu algas 2008 aastal, kui Eestis asutati hulgimüügiettevõte, mille koduturuks valiti Balti riigid. Tänaseks on kogunenud 15 aastat kogemust käsitööriistade ja 9 aastat isikukaitsevahendite alal. Viimastel aastatel on meie tootevalikusse lisandunud ka elektritööriistad ning laienenud pakutavate teenuste valik.


Werkado tiimi kuulub täna 24 liiget ja kontorid asuvad Tallinnas, Riias ja Vilniuses, keskladu Eestis, Lool. Oleme tugevalt esindatud Baltimaades läbi kohalike müügiesindajate kõigis kolmes riigis ning saame kindlustundega öelda, et Eesti, Läti ja Leedu on meie koduturud. Baltimaades tarnime kaubad kliendile 24 tunni jooksul.

Meie missioon

Werkado missiooniks on olla suunanäitajaks ja jätkusuutlikkuse edendajaks tööriistade
ja isikukaitsevahendite valdkonnas.

Oma tegevustes lähtume neljast põhiväärtusest, mis saadavad meie igapäevaseid tööprotsesse ja valikuid:

  • inimesed
  • jätkusuutlikkus
  • innovatsioon
  • usaldus

Inimesed

Kvaliteetne ja jätkusuutlik toode moodustab vaid poole Werkado väärtuspakkumisest. Inimesed on need, kes annavad meie organisatsioonile näo, olemuse ja loovad lisaväärtuse.

Werkado tiim, või nagu meile endale meeldib nimetada – meie hõim, ja kliendid on kirglikud oma ala profid ja isetegemise entusiastid – ilma nendeta Werkadot ei eksisteeriks.

Jätkusuutlikkus

Tänapäeva ühiskond toodab liiga palju prügi. Kahjuks on see väga levinud ka tööriistade ja isikukaitsevahendite valdkonnas.

Töötame Werkados pühendunult selle nimel, et inimesed tunneksid ära kvaliteedi ja teeksid keskkonnateadlikud valikud.

Õige töövahend kestab kaua, on hästi läbi mõeldud ja aitab ette võetud töö edukalt lõpule viia. Käsitööriist toimib loodusliku energia toel ja panustab ühtlasi inimese käeliste oskuste arengusse.

Innovatsioon

Innovatsiooni töövahendite maailmas loovad oma valdkonna tipud – kui turg koosneks ainult odavatest matkijatest, siis puuduks progress. Teiselt poolt nõuavad muutuv tehnoloogia ja materjalid ning inimeste kasvavad ootused ka uusi lähenemisi. Werkado saabki siin väärtust luua, pakkudes oma klientidele tooteid ja lahendusi, mida nad ei oska veel küsida. Valdkonna liidrina oma regioonis hoiame oma kliente kursis uudsete toodete ja lahendustega, tagades meie koostööpartneritele konkurentsieelise. Ka aja jooksul läbi proovitud ja välja sõelutud kogemuste ja oskuste edasiandmine ja uuskasutus on meie arvates väga oluline.

Loome ka ise innovatsiooni uute teenuste ja tootekategooriate kaudu ning automatiseerides äri- ja teenindusprotsesse.

Usaldus

Werkado usaldusring koosneb kliendist, Werkado tiimist ja tootjast. Tootjal võib olla hea toode, kuid enamasti ei lähe tootja huvid ja võimalused kokku lõppkasutaja soovidega. Samuti ei jõua info sobivast tootest läbi meeletu infotulva õigete lõpptarbijateni. Siin tulebki mängu Werkado, kes saab seda olukorda lahendades abiks olla nii klientidele kui tootjatele.

Klientide usalduse hoidmiseks peab Werkado pakkuma kureeritud sortimenti, uudseid, kuid läbi proovitud lahendusi ja kinni pidama oma lubadustest. Tootja usalduse hoidmiseks peab Werkado kasvatama kaubamärgi tuntust ja üles leidma õiged kliendid

Meie visioon

Tänu pikaaegsetele klientidele, kes usaldavad meie tiimi, on Werkado suurim ja mõjukaim kvaliteetsete tööriistade ja isikukaitsevahendite pakkuja oma regioonis. Werkado tiim teeb tähendusrikast ja rahulolu pakkuvat tööd, mis mõjutab inimeste valikuid positiivses suunas. Kauakestvad ja hästi läbimõeldud töövahendid on meie kaasabil saanud standardiks.

Leidsite huvipakkuva teenuse või tekkis küsimusi?
Võtke meiega ühendust!