Ansell

Soovid maailma suurima kindatootja Ansell’i kindaid ja isikukaitsevahendeid oma sortimenti?

Ansell pakub kõige ulatusliumat kinnaste ja isikukaitsevahendite valikut sisuliselt igale valdkonnale. Lisaks rõhub Ansell jätkusuutlikkusele: nende eesmärk on jõuda kasvuhoonegaaside nullheiteni juba aastaks 2040.

Oleme Anselli amelitlikud maaletoojad Baltikumis – juba aastast 2019.

Ansell

Ansell – kinnaste ja isikukaitsevahendite kangelane igas tööstusharus

Ansellil on üle 125 aasta kogemust, nende kindaid ja isikukaitsevahendeid kasutatakse rohkem kui 25 tööstusharus. Jätkusuutlikkus ja taaskasutus on olnud ettevõtte väärtuste hulgas juba algusaastatest, kui firma asutaja Eric Ansell hakkas jalgratta rehvide toomise jäätmetest tekkinud kummi taaskasutama.

Ansell alustas kondoomide ja õhupallide tootmisega, kuid õige pea said peamisteks toodeteks kindad ning isikukaitsevahendid. Just nende innovatiivne lähenemine ja kaitsevahendite kõrge kvaliteet on teinud Anselli tuntuks rohkem kui 120 riigis.

Eric Anselli pühendumust on ettevõttes tunda tänaseni: ohutus ja jätkusuutlikkus olid põhiväärtused juba algusaastatel. Anselli missioon on pakkuda uuenduslikke ohutuslahendusi jätkusuutlikul ja usaldusväärsel viisil, luues sedasi kaitstud maailma.

Miks tasub Anselli kindad oma sortimenti lisada?

“Ohutus ennekõike” ja “jätkusuutlik planeet” maailmavaated on tekitanud turvatunde, mida Anselli bränd erinevate tegevusvaldkonna inimestele toob. Ansell on innovaatiline, luues jäätmete, pakendite ja veekasutusega parema homse lootust.

Ansell on nii kindaturu kui toodete jätkusuutlikkuse turuliider – seda kõikvõimalikes numbrites ja kvaliteedinäitajates.

Ansell kaitseb töötajaid sisuliselt igas tööstusharus, sealhulgas:

  • autotööstus,
  • keemiatööstus,
  • metallurgia,
  • toidutööstus,
  • tervishoid
  • ehitussektor,
  • mäetööstus.

Ansell ja jätkusuutlikkus: tee nullini aastaks 2040

Ansell käib käsikäes ohutuse ja jätkusuutlikkusega. Nende plaan jõuda aastaks 2040 nullheiteni hõlmab:

  • vähendada heitekoguseid vähemalt 90%;
  • kompenseerida ülejäänud 10 % heitkogustest.

Tulemus: 2040. aastaks inimeste kaitsmine ilma mõjuta maailmale.

Lisaks seisab Ansell inimeste mitmekesisuse ja kogukondade tähtsuse eest; nad mõistavad, et kõik nende 14000+ töötajat peavad jagama sama visiooni. Ettevõtte juhtimisraamistik tagab Anselli terviklikkuse, vastutuse ja läbipaistvuse kultuuri.

Soovid Anselli tooteid oma valikusse?

Vaata kogu tootevalikut tellimiskeskuses
Mine tellimiskeskusesse

Leidsite huvipakkuva teenuse või tekkis küsimusi?
Võtke meiega ühendust!