Morakniv

Sortiment vajaks täiendust teravate, kvaliteetsete ja kõrgelt hinnatud nugade näol? Morakniv on nugade tippklass

Matkanoad, voolimisnoad, ehitusnoad ja kõik muud noad on Morakniv brändi hing ja tuumik. Kasutajate poolt kõrgelt hinnatud Skandinaavia kvaliteedi, teravuse ning praktilise disainiga nugade kõrval leiab Moraknivi tootevalikust ka hulgaliselt tarvikuid, et noad teravad, hoitud ja turvalised püsiksid.

Moraknivi üks suurimaid eeliseid kvaliteedi kõrval ongi äärmiselt lai selektsioon nugasid – nende terariistad on ennekõike tuntud valdkondades nagu ehitus, matkamine ja toidutegemine kui ka puutöö ning jaht-kalandus.

Oleme Moraknivi ametlik maaletooja ja edasimüüja Baltikumis – partnerid aastast 2014.

Morakniv – Skandinaavia kvaliteedi ja disainiga noatootja

Moraknivi traditsioonid ja algusaastad ulatuvad rohkem kui 400 aasta taha, mil Rootsis Mora külas nugasid tegema hakati. Neid tehakse seal edukalt tänaseni – kogu protsess on Moraknivi enda kontrolli all, et tagada maksimaalne kvaliteet.

Moraknivi edu võti on valmistada kvaliteetseid ja mugavalt kasutatavaid nugasid. Nugade tootmisel kasutab Morakniv firma salajast tugevdusprotsessi, mis muudab noad nii vastupidavaks, piisavalt elastseks kui ka teravaks.

Morakniv tegeleb pidevalt uute nugade tootearendusega. Nugade tootmisel on välja töötatud toimivad automaat protsessid, mis võimaldavad toota isegi ca 3 miljonit nuga aastas. Ometi pannakse ca 10% nugadest kokku ka käsitööna, mis hoiab elus nugade valmistamise hinge ja traditsiooni.

Miks valida Moraknivi noad oma tootevalikusse?

Moraknivi nuge iseloomustab nii Skandinaavia kvaliteet kui auhinnatud disain. Noad on äärmiselt hinnatud ka oma teravuse poolest ning rõhuvad iga detailiga kasutajamugavusele – Moraknivi nuga istub iga konkreetse valdkonna meistrimehe kätte, olles loodud just vajadusest lähtuvalt. Lisaks on ka iga noatüübi teradel konkreetsete omadustega süsinik-, roostevabast või lamineeritud terasest valmistatud terad.

Moraknivi valikust leiab nugasid erinevatele vajadustele:

  • Matkanugasid
  • Jahi- ja kalastusnugasid
  • Ehitusnugasid
  • Voolimisnugasid
  • Fileerimis- ja toiduvalmistamise nugasid
  • Nugade teritajaid ja tarvikuid

Skandinaavia brändina pöörab Morakniv kvaliteedi kõrval olulist tähelepanu ka kestvusele, materjali maksimaalsele ja parimale kasutusele ning minimaalsele keskkonnakahjule.

Moraknivi noad sobivad igale kasutajale, kes hindab:

  • Kvaliteeti ja minimalistlikku kuid stiilset Skandinaavia disaini;
  • Suurt valikut nugasid igale vajadusele;
  • Keskkonnamõju arvestavat brändi;
  • Pikka ajalugu, kuid pidevat tootearendust ja innovatsiooni.

Soovid oma sortimenti Moraknivi valikuga täiustada?

Moraknivi jätkusuutlik, tulevikku vaatav bränd!

Moraknivil on mitmed ISO sertifikaadid ning jätkusuutlikkus on tootmise üks alusprintsiipe. Juba vanadest traditsioonidest lähtuvalt ei raisata nugade valmistamisel ühtegi materjali. Kui tava jälgiti aastasadu tagasi ennekõike majanduslikel põhjustel, hoiab Morakniv traditsioone veel tänagi elus – seda keskkonnasäästlikkuse põhimõtteid järgides.

Leidsite huvipakkuva teenuse või tekkis küsimusi?
Võtke meiega ühendust!