Piher

Otsid tooteportfelli Piherit, kvaliteetset pitskruvide tootjat?

Piher on professionaalse meistrimehe tööriistakastis esindatud ennekõike kvaliteetsete pitskruvidega, kuid Piheri toodete hulgas on ka reguleeritavad toed, iminapad ja erinevad metalli- ja puidutöö tarvikud. Piher on saanud oma hea maine tänu oma vastupidavusele ja tehnilistele näitajatele, kus jõudlus tihti kasutaja ootust ületab! 

Piheri distributsiooniga oleme tegelenud juba 2016. aastast ning alates 2020 oleme Piheri ainus ametlik maaletooja Baltikumis.

Piher – kvaliteetsete pitskruvide ja aksessuaaride tootmise tippspetsialist

Piher on juba 60+ aastat valdkonna liidrina keskendunud pitskruvide disainimisele ja tootmisele, omades ka spetsiaalset disani patenti. Piheri tootmine ja peakontor asuvad Hispaanias ning kvaliteedi tagamiseks pärineb kogu tootmiseks vajalik tooraine Euroopast. 

Piher on mõeldud professionaalsele kasutajale, kes hindab kvaliteeti ja vajab detailide ajutist fikseerimist – näiteks puidu- või metallitöödes. Piher brändina keskendub tugevalt täpsusele, tõhususele ja innovatsioonile. Juba 1950. aastast käivad nende pitskruvid aja ja vajadustega kaasas. 

Pitskruvide kõrval leiab tootevalikus veel kvaliteetseid tugesid, iminappasid ning keevitusmagneteid. 

Piheri toodetel on 30 aastane garantii tootmisest tulenevatele vigadele. 


Millal otsustada Piheri toodete kasuks?

Piher on spetsialiseerunud pitskruvide ja aksessuaaride valdkonnas, olles selle ala ekspert ja kvaliteedinäitaja nii vastupidavuses kui kasutajamugavuses. Aastatepikkune kogemus pidevas tootearenduses rahuldab ka kõige nõudlikuma kasutaja vajadusi ning annab tootmisest tulenevatele probleemidele 30-aastase garantii. 

Piheri tootmine on 100% Euroopa kvaliteediga ning ettevõte rõhub tugevalt jätkusuutlikkusele. Nii on disainiprotsessist tootmiseni tähelepanu all võimalikult väike mõju keskkonnale. Oluline on toodete kestvus, aga ka kombineeritud lahendused pakendamisel, materjalidel ja viimistluses. 

Piher on tööriistakastis professionaalsel meistrimehel, kelle jaoks on oluline:

  • Euroopa kvaliteet: tootmine ja materjal;
  • Jätkusuutlikkus ja mõju keskkonnale;
  • Pikaajaline kogemust just pitskruvide valdkonnas;
  • Mugavad ja ajaga kaasas käivad tooted;
  • Kvaliteedimärgis ISO 9001:2000 ja 30-aastane garantii.

3 Piheri pitskruvide eelist

#1 Kasutusmugavus

Kaasaegsed ja patenteeritud mehhanismide lahendused võimaldavad pitskruve kasutada ka ühe käega, rakendada maksimaalset jõudu ning fikseerida vajalikke elemente kiiresti. 

#2 Täspsus ja tõhusus

Piheri tugev survejõud ja stabiilsus aitavad elemente fikseerida täpselt, tõhusalt ja soovitud ajaks ilma survejõudu kaotamata.

#3 Mitmekülgne kasutus

Piheri valikus on pitskruve igale vajadusele ja meistrimehele. Erinevad suurused ja kaasaegsed lahendused tagavad sobivuse igas olukorras. 

Soovid Piheri pitskruvisid oma sortimenti?
Võta meiega ühendust!

Leidsite huvipakkuva teenuse või tekkis küsimusi?
Võtke meiega ühendust!