Scangrip

Täienda oma tooteportfelli Euroopa juhtiva töövalgustite tootja Scangripi toodetega!

Scangrip on Euroopa juhtiv ja suurima sortimendiga professionaalsete LED töövalgustite tootja. Nende valikust leiab erinevatele vajadustele vastavaid peavalgusteid, käsivalgusteid ja võimsaid prožektoreid. 

Scangrip Connect seeria valgustid ühilduvad suurimate akutööriista tootjate akudega, mistõttu sobivad need iga professionaali tööriistaparki.

Oleme Scangripi maaletooja ja hulgimüüja Baltikumis aastast 2023.

Scangrip kui Euroopa töövalgustite teerajaja: peavalgustid, käsivalgustid, prožektorid.

Scangripi lugu on tõeline innovatsiooni musternäidis. 19. sajandi algusel asutatud firma on liikunud edukalt kohaliku sepateenuse pakkumise juurest Euroopa innovatiivseimaks ning juhtivaks professionaalsete LED töövalgustite tootjaks. 

Peakontoriga Taanis, algas Scangripi valgustite innovatsioon just vajaduse ja turuniši leidmisest. 90ndate alguses ei olnud turul professionaalseks kasutuseks häid valgustusvõimalusi: puudus kasutajamugavus, lambid olid haprad ning töötajad nendega hädas. “Siin on arenguruumi!” nentis firma toonane juht Anders Borring, ning võttis asja ette. Nii tõsiselt, et aastal 2008 tutvustas just Scangrip esimest LED töövalgustit.

Turunišš leitud, julged innovatiivsed LED lahendused ning pidev tootearendus on teinud Scangripist Euroopa juhtiva professionaalse töövalgustite tootja. 


Scangripi tootevalik

Scangrip tegutseb missiooniga, et tuua töövalgustite turule kvaliteeti, kestvust ja innovatsiooni. Nad soovivad, et iga professionaali tööpäev oleks efektiivsem ja valgem. 

Euroopa turuliidrina on Scangripi tootevalikus LED lahendustega töövalgusteid nagu:

  • Pealambid;
  • Käsilambid
  • Prožektorid;
  • Erilambid (plahvatuskindlad, UV, erinevad värvitööstuse ja garaazi lambid jne).

Miks valida Scangrip oma tooteportfelli?

Scangripil on Euroopa suurim ning innovaatilisem professionaalsete töövalgustite valik. Vastupidavus on Scangripi DNAs ja nii loovad nad valgusteid, mis kestavad aastaid, lisaks ühilduvad nende valgustid enamike akutööriistade akudega (nn Connect series).

Professionaalseks kasutuseks loodud Scangripi töövalgustid on:

  • Äärmiselt võimsad, vastupidavad, funktsionaalsed – rahuldavad iga professionaali vajadused.
  • Kõige kaasaegsema ja innovaatilisema LED tehnoloogiaga, sh esimene COB LED lahendusega prožektorid. COB LED lahendus on parema energiatõhususe ning eredama valgusega, olles seega edasiarendus just omadustest, mis on töövalgustite puhul olulised.
  • Kasutajasõbralikud. Professionaalsed, aga samas lihtsalt kasutatavad töövalgustid. 
  • Energiatõhusad “Go Green”. Uusimad LED tehnoloogiad annavad aina enam energiasäästu ning tagavad pikema tööaja.

Scangrip “Go Green” tõhusus ja jätkusuutlikkus

Scangrip peab innovatsiooni äärmiselt oluliseks ja on Euroopa LED-töövalgustite suunanäitaja. Tootarendus on pidev ning Scangripi soov on pidevalt uusi lahendusi leida.  Nende “Go Green” lahendus hõlmab töövalgustite:

#1 Energiasäästu. Uusimad LED lahendused on energiatõhusamad kui varasemad halogeenlambid. Valdkonna innovaatorina arendab Scangrip pidevalt uusi LED lahendusi.

#2 Pikka eluiga. Scangripi eesmärk on luua valgusteid, mis teevad oma tööd pikki aastaid. Lisaks kvaliteedile jälgib Scangrip rohelist maailmavaadet – “osta-ja-viska-minema” kultuur on nende jaoks vastuvõtmatu ja sestap panustab Scangrip rohkelt kestvusesse.

#3 Paremat valikut planeedile. Väiksem energiakulu ja valgustite kestvus on ilmselge lahendus rohelisema maailma suunas. Mõistlikuks kasutamiseks saab valgustite tugevust oma vajadustele lähtuvalt ka seadistada (nn timmida).   

Kogu meie Scangrip tootevalikuga saad tutvuda Tellimiskeskuses
Tellimiskeskus

Leidsite huvipakkuva teenuse või tekkis küsimusi?
Võtke meiega ühendust!