Tivoly

Tivoly - metalli lõikamise ekspert

Otsid tooteportfelli esmaklassilisi elektritööriistade tarvikuid (PTA)? Professionaali valik on Tivoly

Tivoly  on keskendunud elektritööriistade tarvikute tootmisele ja arendamisele, seega on neil suurepärane valik puure, pöördviile, lõike- ja lihvkettaid jmt. Tivoly on bränd, mille tarvikud sobivad nii oma ala professionaalile kui ka kodusele isetegijale.

Oleme Tivoly eksklusiivne maaletooja ja hulgimüüja Baltikumis aastast 2014.

Tivoly

Tivoly 100+ aastat kvaliteetseid elektritööriistade tarvikuid

Lucien Tivoly asutas Tivoly brändina juba rohkem kui 100 aastat tagasi Prantsusmaal. Esmalt oli ettevõtte ambitsioon luua lõiketööriistu relvatööstusele. Firmat on aastate jooksul edasi arendatud sama tugevate kvaliteedinõuetega ning tänaseks on Tivoly üks metalli lõiketarvikute juhtivaid eksperte. Sestap on Tivoly tooted kasutuses ka kõige suuremat täpsust vajavates valdkondades nagu nt. lennundus ja elektroonikatööstus.

Põnev fakt: Elektroonikatööstuse läbimurre oli juba 1935. aastal, mil alustati ultra lühikeste puuride tootmisega. Tootmise kõrval on metallilõikamise tööriistade arendus üks Tivoly põhilisi tegevusalasid. 

Tivoly peakontor asub endiselt Prantsusmaal, kuid tarvikuid toodetakse üle maailma: lisaks Prantsusmaale veel Inglismaal, Hispaanias, USAs ja Hiinas. Tänaseks kuulub Tivoly Peugeot Industry gruppi, mis on firma peamine osanik.


Tivoly tootevalik

Tivoly on ennekõike ekspert metalli lõikamise tööriistade ja tarvikute tootmisel. Näiteks leiab Tivoly tooteportfellist:

  • erinevaid metallipuure (HSS, HSSCo, FUSIO, SmartPoint)
  • puidu ja betooni puure
  • kõvasulam ja teemant lõikeriistu
  • lihv- ja lõikekettaid
  • pöördviile.
Tivoly SDS+
Tivoly puurikomplektid

Miks valida Tivoly oma tooteportfelli?

Kvaliteetsed Tivoly tooteid on loodud nii professionaalsele kui ka hobikasutajale. Tivoly jaoks on tootearendus vähemalt sama oluline kui kvaliteetne tootmine – sestap on kõikide toodete taga aastatepikkune arendustöö. Üle maailma hajutatud tootmine kindlustab parima hinna ja kvaliteedi suhte.

Tivoly tooted on:

  • Loodud pikaajalise arendustöö käigus, 100+ aastase kogemuse põhjal;
  • Sobilikud nii professionaalide, kui ka hobikasutajatele;
  • Kasutusel ka valdkondades, mis vajavad erilist täpsust, nt lennundus. Tivoly on muuhulgas Airbusi üks lõikeriistade partnereid;
  • Valmistatud jätkusuutlikkuse põhimõtteid silmas pidades.

Tivoly sotsiaalne vastutus ja jätkusuutlikkus

Tivoly jaoks on sotsiaalne vastustus ja jätkusuutlikkus olulised läbi terve oma toodete elutsükli. Nii proovib Tivoly meeskond leida pidevalt tasakaalukat lahendust pakendites, disainis kui taaskasutatud toormaterjali rakendamises.

Soovid Tivoly toodete kohta rohkem infot?
Võta meiega ühendust

Leidsite huvipakkuva teenuse või tekkis küsimusi?
Võtke meiega ühendust!