Uvex

Vajad sortimenti isikukaitsevahendeid? UVEX kaitseb pealaest jalatallani – kaitseprillid, tööjalatsid, kindad, jne.

UVEXi erinev tootevalik kaitseb kvaliteetselt iga töömeest sõna otseses mõttes pealaest jalatallani. Ühe juhtiva isikukaitsevahendite tootja, UVEXi, sortimendis on erinevaid kaitsevahendeid kiivritest tööjalatsiteni välja. Ei puudu ka hea valik kaitseprille, kaitsekindad ja kaitsemaske. 

Oleme UVEXi hulgimüüja Baltikumis aastast 2015.

UVEX on loodud inimesi kaitsma: auhinnatud isikukaitsevahendid kiivritest tööjalatsiteni välja

Made in UVEX” ehk “Valmistatud UVEXis” on tänaseks eraldi kvaliteedimärk, mida kasutajad juba aastaid usaldavad. See on UVEXi lubadus – olla kliendikeskne, kvaliteetne ja olla jätkusuutlik. Säästlik mõtteviis hõlmab kogu UVEX’i arendus- ja tootmisprotsessi – pisidetailide disainimisest isikukaitsevahendite valmistamiseni välja.

UVEXi kaubamärk ehk UltraViolet EXcluded sai alguses 50ndatel Saksamaal, kus Rainer Winter alustas päikeseprillide tootjana. Üsna varsti lisandusid sortimenti vihmavarjud ja arvukalt sporditooteid. 70ndatel liiguti sortimendiga sujuvalt ka isikukaitsevahendite poole. Tänaseks ongi UVEXil eraldi nii sporditoodete kui isikukaitsevahendite tootesuund.

Tänane UVEX on keskmise suuruse kuid pikkade traditsioonidega ettevõte. Sestap on saavutatud äärmiselt lojaalne tiim, kus igale töötajale on oma ettevõtte kultuur ja väärtushinnangud selged. Ideaalne keskkond, et  “Made in UVEX” endas veel pikalt usaldusväärset kvaliteedimärki ja -lubadust kannaks.


UVEXi tootevalik

UVEX ütleb igas ettevõtte kirjelduses selgelt välja, et kaitseb inimest pealaest jalatallani.

Nende tooteportfellist võib leida sobilikud isikukaitsevahendid nii karmimateks metalli- ja ehitustöödeks kuni meditsiini- ning mehaanikavaldkonnani välja. Mõeldud on kõigile!

Nii saab UVEXilt oma tootesortimenti kvaliteetsed:

  • Kindad: valik kuumakaitsekinnastest ühekordsete kinnasteni
  • Silma- ja näokaitsed: kaitseprillid, keevitusmaskid;
  • Töösaapad ja turvajalanõud;
  • Peakaitsed ja erinevad kiivrid;
  • Hingamiskaitsed: respiraatorid ja kaitsemaskid
  • Kuulmiskaitsed: kõrvaklapid ja kõrvatropid.

Miks valida UVEX oma tooteportfelli?

UVEXi sortiment katab kogu isikukaitsevahendite valdkonnad. Lisaks esmasele eesmärgile, milleks on kaitsta inimest, on ettevõtte igapäevaseks ambitsiooniks olla parim!

UVEX sobib Sinu tooteportfelli, kui otsid:

  • suurt valikut isikukaitsevahendeid kinnastest turvajalatsiteni välja;
  • preemium kvaliteediga isikukaitsevahendeid;
  • tootjat, kes hooliks loodusest ja lähtuks jätkusuutlikust maailmavaatest.

UVEXi kvaliteet ja “Made in UVEX” – mida see tähendab?

Kvaliteet võib tähendada korraga vastupidavust, kasutajasõbralikkust, kestvust ja veel mitut muud omadust. UVEXi jaoks pole nende toodete kvaliteet mitte ainult auasi ja ettevõtte lubadus, vaid osa ärimudelist. Nii hõlmab UVEXi kvaliteet ka tootmisprotsesse, sotsiaalset vastutust ja majanduslikku efektiivsust.

Kvaliteedi saavutab UVEX läbi järgmiste tegevuste:

#1 Arendus- ja tootmisprotsesside üle täieliku kontrolli omamine. Ainult nii on UVEXil võimalik toodete kvaliteedi eest lõpuni vastutus võtta.

#2 Pidev majasisene testimine. UVEXi tooted mitte ainult ei vasta lubatud turvastandarditele, üldjuhul saavad kõik standardid ületatud.

#3 Meeskonna koolitamine parimaks. UVEX sai alguse Saksamaal. Ka täna pööratakse tähelepanu töötajate koolitamisele nii, et Saksa kvaliteet ja “Made in UVEX” kvaliteedimärgina säiliks.

#4 Teadlik ressursside kasutamine. UVEX võtab ette teadlikke samme, et muuta väiksemaks oma süsinikujalajälg, raisata vähem toormaterjale ning vähendada ka tootmise müra.

#5 Ettevõtte sõltumatuse saavutamine. UVEXi puhul on tegemist perekonnaäriga, mis finantseerib oma tegevusi ise. Nii on säilinud sõltumatus pühenduda kvaliteedile ning mitte teha järeleandmisi ka jätkusuutlikkuses.

#6 Kvaliteetsete tootmivahendite ja -materjalide kasutamine. UVEX teab, et tooted saavad olla vaid nii kvaliteetsed, kui on nende toormaterjal, valmistamise tööriistad ning tootmisprotsess.

Tutvu kogu meie Uvexi sortimendiga
Tellimiskeskuses

Leidsite huvipakkuva teenuse või tekkis küsimusi?
Võtke meiega ühendust!