Werkado Vending

Vending ehk jaotuskapi teenus on jätkusuutlik ja mugav viis juhtida, kontrollida ja optimeerida isikukaitsevahendite, tööriistade ja kulumaterjalide tarbimist ja varusid.

Werkado Vending pakub tööstusettevõtetele mitmeid olulisi eeliseid:

1. Kohandatud lahendused: süveneme kliendi vajadustesse ja pakume erineva sisu ja võimalustega jaotuskappe ja nende kombinatsioone.

2. Efektiivne varude juhtimine: jaotuskappide tarkvara ja automaatne jälgimine võimaldavad tagada kulumaterjalide saadavuse ja optimaalse laovaru.

3. Käibevahendite vabastamine: kulumaterjalid jaotuskapis ja varude turvapuhver Werkado laos on finantseeritud Werkado poolt.

4. Kulude kontroll ja vähendamine: kulumaterjalide tarbimise läbipaistvus, sidumine töötajate, kuluüksustega (cost allocation) või kliendi tellimustega (job number), raportid ja analüüsivõimalused – need on funktsioonid, mille abil saad kulud kontrolli alla.

5. Töötajate ohutus: jaotuskappide abiga tagad 24/7 ja mugava ligipääsu isikukaitsevahenditele, suurendades seeläbi töötajate ohutust. Lisaks saad vajadusel hiljem raportiga tõestada isikukaitsevahendite üle andmist.

6. Tõhusus ja tootlikkus: Tagades kulumaterjalide saadavuse töökoha vahetus läheduses ja iseteeninduse võimaluse paraneb töötajate tootlikkus ning väheneb aja raiskamine materjalide väljastamisele ja laost toomisele.

Kokkuvõttes aitab vending-teenus teie ettevõttele tagada turvalise ja tõhusa töökeskkonna, parandada üldist tootlikkust ja vabastada inimesed tüütute ülesannete täitmisest.

Tööstuslik jaotuskapp (industrial vending machine)

Tööstuslik jaotuskapp toimib üldjoontes samal põhimõttel mis on varasemalt kasutusel olnud toidu- ja joogiautomaatides. Kuid eriliseks teevad selle kohandatus suurte lõpptarbijate vajadustele (eriti tarkvara osas) ja rasketele tingimustele.

Eriti sobivad jaotuskappi tooted, mis on väikesed, sagedasti tarbitavad, hinnalised – nagu näiteks isikukaitsevahendid, lõiketerad, abrasiivid, tööriistad, hooldus- ja puhastuskeemia, liimid jmt.

Werkado pakub ja juurutab ainult spetsiaalselt tööstusklientidele loodud lahendusi (mitte snäkiautomaate) firmalt IVM: toolvendings.com

SAVEPRO

Meie kõige populaarsem automaat pakub väga mugavat laohalduslahendust, vähendamaks kulumaterjalide tarbimist.

SAVEBOX

Seda masinat saab ühendada mistahes suuruses ja arvu automaatidega. Kujunda oma süsteem.

SAVESPRING

Savespring masin suudab väljastada, vastu võtta või välja rentida kuni 540 unikaalset toodet.

SAVERENT

Rangelt kontrollitud väärtuslike varade haldamine vähendab teie kallihinnaliste tööriistade kadumist.

SAVERETURN

Koguge kasutatud kulumaterjalid või seadmed puhastamiseks tagasi. Ringmajanduse haldusprotsessi oluline osa.

SAVESTORE

Mobiilne isikukaitsevahendite ja tööriistade müügipood teie ehitusplatsile.

SAVETERMINAL

SaveTerminal integreerib teie laoartiklid virtuaalsesse laohaldussüsteemi. Soovi korral saab selle paigutada tootmisruumidesse.

SAVEDRAWER

Ideaalne valik kulumaterjalide ja tööriistade tõhusaks hoiustamiseks tootmisruumides või kontoris.

Kasutatavad süsteemidSaveLog pilvepõhine tarkvara

  • SaveLog on pilvepõhine tarkvara, mida ei ole vaja installeerida ega hooldada (saadaval ka kliendi serverisse paigaldatav versioon).
  • Programm võimaldab tuvastada, kontrollida, monitoorida ning analüüsida reaalajas tarnet, materjale ja varustust – teate kus kulumaterjalid on, millal neid välja antakse, kes neid tarbib.
  • SaveLog automatiseerib laovarude täiendamise sisemiste või väliste tarnijate kaudu (automaatsed kordustellimused).
  • Teavituste ja hoiatuste süsteem võimaldab määratud isikutel teada saada näiteks, millal laoseis on ohtlikult madal või tooted ei ole tagastatud õigeaegselt.
  • SaveLog muudab tarneahela juhtimise ning administreerimise lihtsaks üle interneti ükskõik kust, ükskõik millal.

Baltimaades hakkas esimesena pakkuma ja juurutama tööstuslikke jaotuskappe just Werkado ja seda juba juba 2015. aastal. Meie rahulolevateks klientideks on erinevad suured eletroonika-, puidu-, hooldusettevõtted Baltimaades.

Werkado Vending protsess jaotuskappide projektide puhul

  • Vajaduste väljaselgitamine ja valukohtade identifitseerimine koostöös kliendiga, parimate praktikate tutvustus Werkado poolt.
  • Kliendi kulumaterjalide sortimendi ja tarbitava koguse analüüs. Toodetest tulenevalt selguvad võimalikud jaotuskapid ja nende kogus.
  • Lahenduse pakkumine, läbirääkimised, lepingu sõlmimine.
  • Seadmete tarne, juurutus, koolitus.
  • Jaotuskappide täitmine – tavaliselt 2-4 korda kuus; arve esitamine tarbitud materjalide eest 1 kord kuus; teenuse monitooring.

Tehtud tööd: